Grafton Recruitment s.r.o. VÝROBNÍ INŽENÝR

VÝROBNÍ INŽENÝR

Pracovní náplň
Hledáte fajn zaměstnání s možností uplatnit své nápady? Máte zkušenosti z výroby, orientujete se v technologiích a komunikujete anglicky? Pak Vás rádi přivítáme v našem týmu na pozici VÝROBNÍHO INŽENÝRA!

Náplň práce:
* zpracování výrobních postupů
* tvorba a kontrola technické dokumentace výrobního zařízení
* sledování a zlepšování výrobních ukazatelů
* stanovení výrobních norem
* vedení a spoluúčast na projektech
* účast na auditech

Požadavky
* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici min. 1 rok(automotive výhodou)
* schopnost práce s technickou dokumentací
* znalost procesů ve výrobě a výrobních technologií
* orientace v nástrojích kvality
* znalost normování - výhodou
* komunikativní AJ nebo NJ - pro denní využití

Nabízíme
* 13. a 14. platy
* 5 týdnů dovolené
* pružná pracovní doba
* příspěvky na dopravu
* závodní stravování
* penzijní připojištění
* příspěvek na volnočasové aktivity
* a jiné zajímavé benefity

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VÝROBNÍ INŽENÝR

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Pozici nabízí: Grafton Recruitment s.r.o.
Internet: www.grafton.cz

Zadavatel: Personální agentura

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Grafton Recruitment s.r.o.
Informace
Grafton Recruitment Vám nabízí profesionální personálně poradenské služby při hledání zaměstnání.

Ke každému kandidátovi přistupujeme individuálně, rádi si s Vámi pohovoříme o Vaší aktuální situaci a Vašich představách o budoucím zaměstnání. Poradíme Vám s výběrem okruhu pracovních pozic, které budou odpovídat Vašemu profesnímu profilu a budoucímu rozvoji, doporučíme Vám vhodného zaměstnavatele.