SPECIALISTA IT (Server and Network)

Pracovní místo ( SPECIALISTA IT (Server and Network) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
SPECIALISTA IT - Máš pokročilé znalosti a dovednosti v oblasti LAN, HW, SW, Windows, LINUX, UNIX a rád bys pracoval pro společnost s dobrým zázemím a se zajímavými benefity? Právě hledáme možná Tebe!!!

Náplň práce:
* Správa serverů a sítí
* Navrhování, instalace, správa, monitorování a ...

Další volná místa

Specialista v oblasti zahraničních vztahů a služeb Místo výkonu práce: Dražeň 46 VŠ tohoto oboru podmínkou, znalost PC, RJ, NJ, (AJ, ČJ - výhodou), slovem i písmem, ŘP, flexibilita, praxe min. 5 let Volné místo specialista v oblasti zahraničních vztahů a služeb pro lokalitu Dražeň.
Eko údolí s.r.o. Dražeň, Inzerováno před 2 dny

SPECIALISTÉ PO TELEFONU SPECIALISTÉ PO TELEFONU Náplň práce: - jednoduchá práce na PC - poskytování služeb zákazníkům Požadujeme: - zodpovědný přístup k práci - schopnost pracovat samostatně i v týmu - komunikativnost Co nabízíme: - možno HPP i DPČ - práce vhodná pro matky ...
AVA Call spol. s r.o. Most, Inzerováno před 3 dny

Bezpečnostní a požární technik BOZP a PO je Vaše parketa? Máte příslušnou certifikaci a praxi v rámci firmy jako BOZP a PO specialista? Pak se neváhejte přihlásit. Tato pracovní pozice čeká třeba právě na Vás! A co bude náplní práce? - Zodpovědnost za BOZP a PO problematiku ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny