VÝVOJÁŘ/DEVELOPER - WEBOVÉ APLIKACE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| AŽ 45 000 KČ|

Pracovní místo ( VÝVOJÁŘ/DEVELOPER - WEBOVÉ APLIKACE|VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY| AŽ 45 000 KČ| ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
! PROGRAMÁTOŘI ! VÝVOJÁŘI ! ABSOLVENTI ! POZOR ! Nosíš na sobě neustále flanelovou košili a tvůj nejlepší přítel je tvůj notebook? Pokud ANO, tak dávej dobrý pozor a čti dál !

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - prodej a služby
IT - správa systémů, hardware
IT internet, multimédia

Další volná místa

Vývojář/ka softwaru - Solution Engineer ZamK Pracoviště: Ostrava Předem volat na č. 774 151 269 a domluvit si schůzku. Pobočka Ostrava: Novinářská 1254/7, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory. Požadavky: Bc vzdělání v oboru IT, nutná znalost Vendavo produktu, znalost OOP, XML, SQL, Oracle, ...
Vendavo CZ, s.r.o. Ostrava, Inzerováno před 4 dny

Vývojář softwaru Pracoviště: Werichova č.p. 721/1, Olomouc. Do naší firmy zabývající se vývojem a výrobou elektroniky pro klimatizace hledáme technika - vývojáře se znalostmi. Požadujeme znalosti elementární elektroniky, digitálních obvodů, kreslení plošných spojů ...
TD metal s.r.o. Olomouc, Inzerováno před 6 dny

VÝVOJÁŘ - JAVA - ŠANCE PRO STUDENTY/ZKRÁCENÝ ÚVAZEK Jsi stále studentem nebo již absolventem a sháníš práci na částečný úvazek? Chceš dodělat školu, ale mít už stabilní zaměstnání? A je programování v JAVA Tvým koníčkem ? Jsi tady správně! Přihlaš se nám, rádi Ti řekneme více k pozici VÝVOJÁŘ - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno déle jak týden