TEAM LEADER - back office

Pracovní místo ( TEAM LEADER - back office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti v oblasti bankovnictví a zkušenost s vedením týmu? Domluvíte se anglicky a hledáte novou výzvu v podobě budování něčeho nového? Pak je tu šance právě pro Vás! Hledáme TEAM LEADERA pro back office.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Strategický/-á nákupčí Co budete dělat? - vybírat, hodnotit a rozvíjet dodavatele přímého materiálu - sjednávat obchodní podmínky s dodavateli a uzavírat smlouvy - optimalizovat cenové, dodací a platební podmínky u svěřeného portfolia - analyzovat dodavatelskou kvalitu - ...
ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, Inzerováno včera

Asistentka obchodního oddělení Místo výkonu práce Prosecká 74, Praha 9 - Prosek,KONT. zaslání životopisu s názvem ASISTENTKA PRAHApavla.kureckova@hagemann.cz nebo vilem.krak@hagemann.cz Náplň práce: - Administrativní podpora obchodního oddělení/pobočky - Komunikace s klienty a ...
HAGEMANN a.s. Praha, Inzerováno včera

Administrativní pracovník skladu Požadavky: středoškolské vzdělání, znalost práce s PC (základní office programy), pracovitost a komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, praxe v oboru a znalost stavebního materiálu výhodou. Zaměstnavatel si může vyžádat trestní ...
KARPEM a.s. Domažlice, Inzerováno včera