APLIKAČNÍ INŽENÝR, až 70 000Kč

Pracovní místo ( APLIKAČNÍ INŽENÝR, až 70 000Kč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máš již za sebou nějaký rok zkušeností, orientuješ se v elektronice? Domluvíš se anglicky?...Čti dál, jsi-li připraven chopit se životní příležitosti, neváhej moc dlouho a zašli nám své CV na pozici APLIKAČNÍ INŽENÝR. CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE:

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

procesní inženýr/technolog Kontakt: předem e-mailem: pramenenrgo21@seznam.cz Česká společnost s ruským kapitálem. Zabývá se výrobou elektronických součástí, elektrických zařízení. Pracovní náplň: Optimalizace výrobních procesů výroby programovatelných rezervních napájecích ...
PRAMEN ENERGO 21 s.r.o. Otovice, Inzerováno včera

Inženýr kvality - Plzeň Hledáme odborníka do oblasti kvality v automotive prostředí! Pokud máte zkušenosti s kvalitou v automotive firmě a domluvíte se anglicky, ozvěte se nám!
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

SENIOR ELEKTRO DESIGNER | VÝKONOVÁ ELEKTRONIKA | PRAHA! Pod křídly jednoho z největších hráčů na poli vývoje a výroby prvků pro vysoko výkonovou elektroniku vzniká úplně nový projekt a my Vám nabízíme jedinečnou příležitost být u toho!
Grafton Recruitment s.r.o. Roztoky, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny