Všeobecní administrativní pracovníci

  • Hodonín

Pracovní místo ( Všeobecní administrativní pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pouze pro osoby se zdravotním postižením ČID I až II.
Přijmeme do nové provozovny tiskárny v Hodoníně asistentku majitele. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, moderní vybavení, možnost profesního vzdělávání a profesního růstu.
POŽADUJEME: maturitní vysvědčení a výpis z rejstříku trestů. Samostatnost, sebedisciplínu, osobní iniciativu, komunikativnost a vztah k zákazníkovi. Dobrá znalost Word, Excel, ŘP skupiny B podmínkou. Práce zahrnuje komunikace s úřady a obchodními partnery, zpracovávání výběrových řízení a vyřizování administrativních úkonů, zodpovědnost za chod kanceláře, pošta, podpora obchodního oddělení, správa dokumentů, objednávky dopravy. Úvazek plný nebo zkrácený. Profesní životopis zasílejte elektronicky na adresu: brazdavyd@seznam.cz
Volné místo všeobecní administrativní pracovníci pro lokalitu Hodonín.