Pomocný dělník v údržbě

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Pomocný dělník v údržbě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Čuláková Simona Mgr., tel.: 601 331 425, e-mail: culakova@dpkv.cz

Hledáme:

Spolehlivého a zodpovědného kolegu, který je manuálně zručný a ochotný učit se nové věci.

Požadujeme:

-aktivní a pozitivní přístup
-flexibilitu a samostatnost
-výhodou nikoli podmínkou: řidičský průkaz sk. C., ŘP na vysokozdvižný vozík, svářečský průkaz

Nabízíme:

-pracovní dobu 37,5 hod/týdně
-práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
-možnost prodloužení úvazku na dobu neurčitou
-25 dnů dovolené
-přátelský kolektiv

Benefity:

-týden dovolené navíc
-stravenky ve výši 90 Kč
-příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy
-zaměstnanecké jízdné zdarma včetně benefitů pro rodinné příslušníky
-věrnostní program odměn za odpracovaná léta
-zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla
-příspěvky na dovolenou, kulturu, wellness
-příspěvky pro děti na tábory, školy v přírodě apod.
Volné místo pomocný dělník v údržbě pro lokalitu Karlovy Vary.