Asistent/asistentka

  • Horušice

Pracovní místo ( Asistent/asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: správa firemních dokumentů, příprava podkladů pro účetnictví a mzdy, komunikace se zákazníky, běžná administrativní činnost.
Požadujeme: SŠ s maturitou, komunikativní AJ slovem i písmem, ochotu učit se, flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
Nabízíme: příspěvky na stravování, zaměstnanecké slevy na firemní výrobky, příspěvky na volnočasové aktivity.
V případě zájmu pište na uvedený e-mail, nebo volejte od 6:15 do 16:00hod.
Místo výkonu práce: Horušice 104, 28401 Horušice
JOBMATCH
Volné místo asistent/asistentka pro lokalitu Horušice.