učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů aprobace MAT, IT, FYZ

  • Vodňany

Pracovní místo ( učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů aprobace MAT, IT, FYZ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profese: učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů, popř. odborných předmětů v podstatě jakékoliv aprobace s ochotou učit matematiku a další předměty dle své aprobace

Firma: Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II, 389 01 Vodňany
Komu se hlásit: Mgr. Pavel Kotál, tel. 420 383 390 516, 721 724 707, e-mail: reditel@sousvodnany.cz

Vlastnosti místa: jednosměnný provoz

Pracovní úvazek: plný pracovní úvazek (21 hod./týden)

Pracovně právní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou

Vzdělání: VŠ ukončené magisterské studium učitelství pro SŠ (magistr/a nebo inženýr/ka s kvalifikací učitele) v podstatě jakékoliv aprobace

Pracovní poměr: od 1. 9. 2019 (popř. dle dohody od 1. 8. 2019)

Mzdové rozpětí: od 28 630 do 37 330 Kč podle pedagogické praxe a po 3 měsících trvání pracovního poměru navíc slušný osobní příplatek (§ 131 ZP)

Vhodné pro: absolventy i pro uchazeče o zaměstnání s učitelskou praxí

Poznámky k pracovnímu místu:
- Bezúhonnost prokázaná výpisem z trestního rejstříku
- Práce na PC MS Office a Libre Office, internet
- Učitelská praxe a zkušenosti výhodou
- Řidičský průkaz sk. B vítán

V případě zájmu možnost přidělení dalších nadúvazkových hodin

Výhody: Příspěvek z FKSP na stravování (obědy)
Měsíční příspěvek 400 Kč na penzijní připojištění

Strukturovaný pracovní životopis zasílejte na uvedený e-mail nejpozději do 19. 6. 2019
Volné místo učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů aprobace mat, it, fyz pro lokalitu Vodňany.