Referent právního oddělení - specialista

  • Krnov

Pracovní místo ( Referent právního oddělení - specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov
Úvazek: 8 hod., možnost zkráceného úvazku
Požadavky:
· Vzdělání – min. středoškolské s maturitou
· Uživatelská znalost PC
· Chuť pracovat a učit se novým věcem
· Praxe v advokátní kanceláři nebo u soudu – výhodou
· Povědomí o soudním vymáhání pohledávek
· Loajalita
Náplň práce:
· Evidence soudních spisů
· Zpracování podání na soudy
· Písemná komunikace se soudy
· Zpracování datových zpráv
Nabízíme:
· Moderní a příjemné prostředí
· Stabilní zázemí
· Dětský koutek – možnost občas si vzít děti do práce
· Benefity (elektronická stravenka a další)
· Firemní akce.
Hlásit se na e - mail : alexandra.obrucova@logicall.cz nebo na tel. č. 554 689 111
Z : 14.5.2019
Volné místo referent právního oddělení - specialista pro lokalitu Krnov.