Pekařství Kapinus, s.r.o.

PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Odeslat

Pracovní náplň
Prosíme o zaslání profesního životopisu.
Volné místo prodavač/prodavačka pro lokalitu Třebíč.

Nabízíme
Nástup možný od: 24. 06. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: PRODAVAČ/PRODAVAČKA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Kraj Vysočina
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Pekařství Kapinus, s.r.o.
Město: Třebíč

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Jiří Kapinus
E-mail: pekarstvimb@seznam.cz
Telefon: +420 607 555 882,PO-PÁ6:00-17:00

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Pekařství Kapinus, s.r.o.