SVÁŘEČ CO2

  • Liberec

Pracovní místo ( SVÁŘEČ CO2 ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovního místa: Sestavování a svařování dílců ocelových konstrukcí dle zadaných výrobních výkresů do jejich konečné podoby. Jedná se o kusovou výrobu.
Požadavky:
- požadujeme výuční list
- platné svářečské oprávnění (svářečský průkaz na CO2)
- schopnost čtení výkresů
- průkaz VZV (vysokozdvižný vozík) výhodou
- průkaz jeřábníka, vazačský průkaz výhodou
- praxe není podmínkou
Nabízíme:
- práci na plný úvazek ve stabilní rodinné firmě
- jednosměnný provoz s možností přesčasů
- hrubá měsíční mzda 33.000,- Kč + cca 10 tis. Kč čtvrtletní prémie
- placené přesčasy (ve všední den 25%, o víkendu 50% a o svátcích 100%)
- příplatek za naplněný fond pracovní doby
- stravenky Sodexo, bonusy aj.
- 13tý plat
- 5 týdnů dovolené
- po zkušební době - montérky zdarma
Nástup ihned
Více informací o společnosti: www.aliaz.cz.
Kontakt: Ing. Eva Stránská, e-mail: stranska@aliaz.cz, tel. 777 025 685.
Volné místo svářeč co2 pro lokalitu Liberec.