Mzdová účetní, finanční účetní

  • Mikulášovice

Pracovní místo ( Mzdová účetní, finanční účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
Alespoň částečná znalost NJ a ŘP skup. B výhodou. Náplň tvoří ze 2/3 zpracování mezd a personalistika, 1/3 náplně práce tvoří základní činnosti spojené s finančním účetnictvím, zápis faktur, vedení pokladny, ostatní finančně-provozní dokumentace a korespondence.
Náplní práce: Zpracování mezd pro cca 100 zaměstnanců v hlavním pracovním poměru, DPČ, DPP, vedení personální agendy, mzda úkolová, časová, měsíční, komunikace se zaměstnanci, reporty nadřízeným, spolupráce s oddělením výroby.

Kontakt: telefonicky 777550831, e-mail: j.zemlova@contaclip.cz
Volné místo mzdová účetní, finanční účetní pro lokalitu Mikulášovice.