Strojník

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Strojník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Práce s robotem v manuálním režimu - učení a ukládání pozic robota
- Práce v řídícím programu linky - změny parametrů (teploty, rychlosti, tlaky atd.)
- Vizuální kontrola kvality lisovaného produktu a následné odstranění nalezených vad a nedostatků
- Týmová práce - komunikace s výrobní kontrolou
- Práce v systému Navision - zakládání průvodních listů, knihování spotřeby
Požadavky:
- Manuální a technická zručnost
- Uvítali bychom pokročilejší znalost PC
- Schopnost rychle se rozhodovat - při odhalení poruchy
- Schopnost učit se
- Chladnou hlavu a vyrovnanou povahu
Nabízíme:
- smlouvu na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující nadnárodní společnosti
- možnost dalšího rozvoje
- řadu zaměstnaneckých výhod (26 dní dovolené, stravenky, dopravné, příspěvek na školku a dětské hromadné rekreace, příspěvek na dioptrické brýle, poukázka na prací prostředky aj.)
První kontakt emailem - zasláním životopisu.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Volné místo strojník pro lokalitu Česká Lípa.