Referent/ka životního prostředí

  • Slavkov u Brna

Pracovní místo ( Referent/ka životního prostředí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání VŠ v oblasti životního prostředí, předpoklady dle §4 zák.č. 312/2002 Sb., znalost právní úpravy, zejména zákon o vodách č.254/2001 Sb., zákon o vodovodech a kanalizacích č. 274/2001 Sb., stavební zákon, velmi dobrá znalost práce s PC, schopnost samostatného rozhodování, dobré komunikační a organizační schopnosti, ŘP sk. B-aktivní řidič, vítané předpoklady: praxe v oboru, zkouška zvláštní odborné způsobilosti, praxe ve veřejné správě a samosprávě
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, vhodné i pro absolventy, výkon státní správy na úseku vodního hospodářství, speciální stavební úřad, vodní stavby
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle předchozí praxe, po zkušební době osobní příplatek, možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, příspěvek na stravování, možnost benefitů (příspěvek na kulturu, sport, karta MultiSport)
KONTAKT: Hrozková Libuše Mgr. Dis., tel.: 544 121 130, písemné přihlášky je nutné doručit do 17.5.2019 do 12 hod na podatelnu MěÚ nebo na adresu Město Slavkov u Brna, Mgr. Bohuslav Fiala, Palackého nám. 260, 68401 Slavkov u Brna
Přihláška musí dle §7 odst. 4 zák.č. 312/2002 Sb. obsahovat: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu (jde-li o cizího státního občana), datum a podpis uchazeče. K přihlášce uchazeč dle §6 odst. 4 zák.č. 312/2002 Sb doplní: strukturovaný životopis s akcentem na dosavadní praxi, doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání (