IVOLTINA candy s.r.o.

Obchodní zástupce

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Olomoucký kraj.
Požadavky: ŘP, technická zdatnost, znalost ruského jazyka výhodou.
Zaměstnanecké výhody: procento z prodeje.
První kontakt je možný POUZE mailem.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Obchodní zástupce

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: IVOLTINA candy s.r.o.
Ulice: Přerovská 485
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: L. Nedělníková
E-mail: nedelnikova@ivoltinacandy.cz
Telefon: +420 722 160 830

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IVOLTINA candy s.r.o.