elektroprojektant/tka

  • Hodonín

Pracovní místo ( elektroprojektant/tka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Lipová alej 752/1, 695 01 Hodonín. Náplň práce: vytváření elektrických schémat jednoúčelových strojů a zařízení, zprovozňování bezpečnostních programovatelných systémů, zprovozňování a nastavování kontrolních kamerových systémů a čteček kódů, komunikace a konzultace se zákazníkem, spolupráce s výrobou.
Požadujeme: znalost práce na PC v systému EPLAN, základní znalosti komponent průmyslové automatizace, řídících systémů a bezpečnostních prvků. Znalost čtení a tvorby elektrodokumentace, AJ na úrovni čtení dokumentace - výhodou. Znalost MS Office, ŘP skupiny B - výhodou.
Nabízíme: roční odměny, příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění se státním příspěvkem nebo doplňkové penzijní spoření, kurzy AJ a NJ zdarma. Nástup možný ihned. Možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti . Nové moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu. Kontakt tel. 517 071 183 od 7:00 do 15.00 hod, na mail: ringerova@gemax.cz
Volné místo elektroprojektant/tka pro lokalitu Hodonín.