Obchodní zástupce

  • Chrudim

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Pardubická 276 a celá ČR
NÁPLŇ PRÁCE: Obchodník/nice s obalovým materiálem, oblast působnosti celá ČR, s kanceláří v Chrudimi. Péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových zákazníků, služební cesty po celé ČR, zpracování poptávky, tvorba nabídky, kalkulace, cenové vyjednávání, dohled nad dodávkou materiálu až do konečné platby, plnění plánu prodeje,…
POŽADAVKY: Vzdělání jakéhokoli směru, kreativita, obchodní duch, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, praxe není nutná, řidičský průkaz sk. B. AJ, NJ výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Služební tel./PC, automobil, příspěvek na stravné, firemní akce.
První kontakt učiňte e-mailem, životopis + motivační dopis, vybraní uchazeči budou pozvání na pracovní pohovor.
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Chrudim.