PŘÍPRAVÁŘ/-KA VÝROBY / KALKULANT/-KA PRO ALU OKNA A DVEŘE

  • Jičín

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ/-KA VÝROBY / KALKULANT/-KA PRO ALU OKNA A DVEŘE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PŘÍPRAVÁŘ/-KA VÝROBY/ KALKULANT/-KA PRO ALU OKNA A DVEŘE
V případě zájmu kontaktujte pana Janouška Tomáše na emailové adrese: alu@pft.cz nebo telefonním čísle: 602 695 842 ( 8.00 - 16.00 hod.)
Požadujeme:
SŠ vzdělání technického směru
Znalost práce na PC
Základy němčiny výhodou

Náplň práce:
Zpracovávání cenových nabídek
Komunikace se zákazníky
Příprava dokumentace pro výrobu

Nabízíme:
Práce s prvotřídním produktem o oblasti hliníkových oken a dveří
Odpovídající ohodnocení
Pracoviště v centru Jičína

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená 22 dnů, stravenky, měsíční příspěvek 500 Kč, po zkušební době plat 23000

Jedná se o pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Volné místo přípravář/-ka výroby / kalkulant/-ka pro alu okna a dveře pro lokalitu Jičín.