Obchodní zástupce ASIOCARE – služby a servisní činnost

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ASIOCARE – služby a servisní činnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodního zástupce v oblasti nabízení servisních služeb souvisejících s čištěním a úpravou vody.

Náplň práce:
- Budování nového obchodního segmentu zaměřeného zejména na péči o stávající zákazníky.
- Rozvíjení obchodních kontaktů v oblasti služeb a servisní činnosti, zejména u stávajících zákazníků.
- Zpracování obchodních nabídek a technických návrhů ve spolupráci s technologem a servisním oddělením.
- Dohled nad realizací získaných zakázek
Požadavky:
- Flexibilita a komunikativní schopnosti.
- Proaktivní přístup v hledání obchodních příležitostí a vytváření obchodních strategií.
- Schopnost hledat a navrhovat inovativní postupy a přístupy.
- Ochota splnit úkol v termínu i za cenu vyššího pracovního úsilí.
- Schopnost samostatně pracovat na zadaném úkolu.
- Schopnost systematicky pracovat na více projektech najednou.
Nabízíme:
- Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy .
- Vysokou míru samostatnosti v rozhodování.
- Práce v přátelském kolektivu.
- Mzdu vázanou na zisk, základ 30.000 – 40.000 Kč (podle zkušeností) + podíl na zisku.
Volné místo obchodní zástupce asiocare – služby a servisní činnost pro lokalitu Brno.