mistr/ová výroby

  • Ratíškovice

Pracovní místo ( mistr/ová výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Za Mlýnem 1418, 696 02 Ratíškovice. Dokážeš řídit kolektiv, rád komunikuješ s lidmi, jsi manuálně zručný a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistr výroby.
Naše firma MACEK a SYN s. r. o. je výrobcem a dodavatelem polypropylenových bazénů. Na trhu působíme již od roku 1995 a máme bohaté množství zkušeností z našeho oboru. Zaměřujeme se na kvalitní bazény s pevnou konstrukcí (polypropylen 8mm), vybaveny funkční bazénovou technologií s komfortním ovládáním. Působíme především na Rakouském, Německém a Švýcarském trhu.
Požadujeme: schopnost řídit kolektiv, schopnost koordinace výrobního procesu, technické myšlení, manuální zručnost, komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost, časová flexibilita v sezónním období.
Poznámka: Všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo – topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme, ale nevyžadujeme! Znalost německého jazyka a řidičský průkaz skupiny E výhodou.
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, nástup možný ihned, moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 – 35 000 Kč, rádi tě zaškolíme
Pracovní náplň: koordinace výrobního procesu (dohled kvality výroby a dohled připraveností zakázek), příprava technologie a výroba bazénů ve výrobní hale, řízení pracovníků ve výrobě a koordinace montážní skupiny, v sezónním období flexibilní pracovní doba = zahraniční služební cesty (montáž a instalace bazénů), v mimosezónním období pevná pracovní doba ve výrobě naší společnosti, komunikace s ostatními oddělen