senior operátor - vedoucí týmu obsluhy 3D laserů

  • Velemyšleves

Pracovní místo ( senior operátor - vedoucí týmu obsluhy 3D laserů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:zóna Triangle Žatec
požadujeme technické myšlení, nejlépe vzdělání technického směru, schopnost vedení týmu cca 10ti až 15ti lidí, znalost anglického jazyka, zdravotní způsobilost pro práci ve třísměnném provozu, výhodou: zkušenosti v automobilovém průmyslu na obdobné pozici, CNC programování, znalost SAP
nabízíme: příspěvek na dopravu, podnikové stravování, kafeterie (benefity z oblasti sportu, zdraví, kultury), zajímavá flexibilní složka mzdy, která je zaměřená na plnění měsíčních cílů, možnost vzdělávání a kariérního růstu, individuální přístup, preventivní zdravotní programy - očkování, masáže, joga, 4x ročně docházkový bonus, až 5 dní dovolené navíc dle délky pracovního poměru (fotbalové turnaje, bruslení, vánoční večírek atd). Hlaste se na e-mail: nabory@gonvarri.com
,778051054
Volné místo senior operátor - vedoucí týmu obsluhy 3d laserů pro lokalitu Velemyšleves.