Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group Klientský poradci - správa kmene

Klientský poradci - správa kmene

Odeslat

Pracovní náplň
Požadavky: ŠŠ vzdělání ukončené maturitou, komunikativnost, proklientský přístup, profesionální vystupování, praxe v obchodě výhodou.
Budete pracovat se svěřeným klientským kmenem ze Zlínského a Vsetínského regionu. Budete zodpovědní za jeho servis a budování vztahů s klienty.
Výhody: motivační odměny, firemní dovolené, mobilní tarif, bezplatné vzdělávání, slevy na Doplňkové penzijní spoření, SS, životní pojištění, aj.
Volné místo klientský poradci - správa kmene pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Klientský poradci - správa kmene

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Město: Zlín
PSČ: 760 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Daniel Hastík
E-mail: daniel.hastik@kooperativa.cz
Telefon: +420 737 620 308

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group