ČSOB Pojišťovna, a.s. přepážkový pracovník na kanceláři v Tachově

přepážkový pracovník na kanceláři v Tachově

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce a kontaktní adresa: nám. Republiky 9, 347 01 Tachov.
Hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Přepážkový pracovník na kanceláři v Tachově
Co očekáváme od Vás:
SŠ vzdělání zakončené maturitou, znalost programů MS Office a ŘP sk.B, chuť pracovat a nadprůměrně vydálávat, dobré komunikační a obchodní dovednosti, příjemné vystupování a chuť učit se novým věcem.
Co můžete očekávat Vy:
- komplexní podpru ze strany manažera společnosti, obchodní potenciál zavedeného obchodního místa, nadstandardní odměňování a systém motivačních odměn, speciální finanční podporu po dobu 36 měsíců, zdarma systematické firemní vzdělávání
Volné místo přepážkový pracovník na kanceláři v tachově pro lokalitu Tachov.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 05. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: přepážkový pracovník na kanceláři v Tachově

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna, a.s.
Ulice: náměstí Republiky 8
Město: Tachov
PSČ: 347 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Beránek
E-mail: milan.beranek@obchod.csobpoj.cz
Telefon: +420 604 294 824

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB