Operátor dílny – řidič, manipulant

  • Holešov

Pracovní místo ( Operátor dílny – řidič, manipulant ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Holešov
- Náplň práce: Manipulace s materiálem ze skladu do výroby a zpět, Přeprava materiálů na hale, udržování úklidu, obsluha skladu paletovým vozíkem, obsluha VZV, Kontrola materiálu dle návozových listů, Komunikace s externími dodavateli
- Požadavky: vyučení, řidičský průkaz skupiny B (průkaz VZV výhodou), spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost a samostatnost, zkušenosti se skladovým hospodářstvím, matematická gramotnost, samostatnost, aktivní přístup, flexibilitu, ochota cestovat, částečná znalost německého či anglického jazyka
- Nabízíme: jednosměnný provoz - Po-Pá 6:00-14:30 hod., zázemí nově vystavěných prostor (čistá zámečnická dílna), jednosměnný provoz, stravenky, diety, telefon i pro soukromé účely, odborná školení a zvyšování kvalifikace, firemní oblečení a obuv, Mzdové podmínky: nástupní mzda 155 Kč/h, po úplném zapracování 160 Kč/h
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: s.lanikova@peboeck.cz
Volné místo operátor dílny – řidič, manipulant pro lokalitu Holešov.