všeobecná zdravotní sestra

  • Brno

Pracovní místo ( všeobecná zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: urocentrum.brno@tiscali.cz
Přijme v průběhu května, června nebo července zdravotní sestru
Nabízíme:
Pouze denní směny. Začátek pracovní doby v 7,30 hodin, konec pracovní doby v 15,00 hodin. Pracovní doba se vždy dodržuje, nikdy nejsou přesčasy. Nikdy se nepracuje o víkendech.
Nástupní mzda 27 000 Kč.
Pět týdnů dovolené.
Moderní pracovní prostřední novostavby přímo na lince tramvaje a trolejbusu.
Mladý kolektiv kolegyň ve věku 35 - 45 let.
Možnost odborného růstu.
Kvalifikační předpoklady:
Vzdělání SZŠ nebo VOŠ v oboru všeobecná zdravotní sestra.
Nepožadujeme předchozí praxi na urologii.
Platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (registrace).
Praxe v oboru zdravotní sestra pět let.
Uživatelská znalost práce na počítači, samostatná schopnost zapsat text, práce s emailem a vyhledávači na internetu. Zájem o další vzdělávání.
Pozice je vhodná pro zodpovědnou sestřičku s příjemným, kultivovaným vystupováním.
Volné místo všeobecná zdravotní sestra pro lokalitu Brno.