Sociální pracovník/ce , metodik

  • Chrudim

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce , metodik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Soukenická 158
NÁPLŇ PRÁCE: vedení úseku sociální práce a Senior klubu, odpovědnost za zpracování a aktualizaci vnitřních pravidel sociálních služeb, sledování změn v legislativě související se sociálními službami, jejich zapracování do vnitřních předpisů CSSP a uvádění do praxe, metodické vedení sociální agendy včetně řešení sociálně-právních problémů z hlediska účelu, účinnosti a důsledků na klientův život, metodické vedení individuálního plánování služeb, vedení sociálně-právního poradenství, účast na jednání s jinými sociálními organizacemi a dalšími subjekty …
POŽADAVKY: vysokoškolské vzdělání v sociálním oboru podmínkou, trestní a občanská bezúhonnost, praxe na obdobné pozici výhodou, orientace v zákonných normách či legislativy sociálních služeb podmínkou, výborné organizační a komunikativní dovednosti, zkušenosti s vedením týmu výhodou, samostatnost a flexibilita, znalost práce na PC , příjemné vystupování , řidičský průkaz skupiny B podmínkou, znalost cizího jazyka výhodou, vysoká odolnost vůči zátěži a stresu, proaktivní přístup, zodpovědnost, spolehlivost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity - stravenky v hodnotě 90,- Kč, pružná pracovní doba, zapůjčení kompenzační pomůcky pro své příbuzné zdarma, pedikúra pro zaměstnance za zvýhodněnou cenu, proplácení doby pasivního trávení času na pracovní cestě , práci v příjemném a stabilním kolektivu, motivující zázemí organizace , podporujeme stálé zvyšování odbornosti
NABÍZÍME: zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity - stravenky v hodnotě 9