Vedoucí školní jídelny při ZŠ a MŠ

  • Vinařice

Pracovní místo ( Vedoucí školní jídelny při ZŠ a MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením s maturitou (hotelová škola).

Práce vedoucí školní jídelny je na 0,5 úvazku.

Pracovní náplň:
- příjem zboží, fakturace
- výdej - (výdejky dle podkladů hlavní kuchařky),
- práce s PC - stravovací systém VIS Plzeň
(1. příjem a výdej potravin, 2. stravné dětí, žáků, zaměstnanců a cizích strávníků, úplata za vzdělávání v MŠ)
- podklady pro inkasa, sestavení jídelníčků, práce s hotovostí, kontrola výpisů, kontrola skladů, technické zabezpečení provozu, objednávky zboží ve spolupráci s hlavní kuchařkou, komunikace s dodavateli a zákazníky, revize, provozní záležitosti, měsíční uzávěrky .......)
- nástup dle dohody: srpen - září 2019 - smlouva na 1 rok s 3 měsíční zkušební lhůtou.

V případě oboustranné spokojenosti smlouva dále na dobu neurčitou.

Bude-li zájem o plný úvazek, tak druhou polovinu úvazku tvoří pozice kuchařky.

Při plném úvazku by byla pracovní doba od cca 6:00 do 14:30 hod.

Nabízíme:
obědy ve ŠJ, z FKSP příspěvek na obědy, příspěvek na dovolenou, dobrý kolektiv, vstřícné pracovní prostředí.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: skolavinarice@volny.cz, do předmětu uveďte:
vedoucí ŠJ

Životopisy zasílejte, prosím, na výše uvedenou e-mailovou adresu
Volné místo vedoucí školní jídelny při zš a mš pro lokalitu Vinařice.