Pracovník v sociálních službách - osobní asistent

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Pracovník v sociálních službách - osobní asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje o.p.s., IČ 26593980, pobočka Česká Lípa nyní nabízí možnost pracovního uplatnění na pozici pracovníka v sociálních službách - osobního asistenta na plný nebo zkrácený pracovní úvazek od 1.5.2019
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání (resp. ukončené základní vzdělání)
- trestní bezúhonnost (tj. čistý trestní rejstřík)
- zdravotní způsobilost k práci
- empatii a pozitivní vztah k osobám se zdravotním postižením a seniorům
- psychickou odolnost
- spolehlivost, odpovědnost a samostatnost
- úspěšné absolvování psychologických testů
Výhodou:
- absolvovaný akreditovaný kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách
- předchozí pracovní zkušenosti s naší cílovou skupinou (osoby se zdravotním znevýhodněním, senioři)
Nabízíme:
- smysluplnou práci v neziskovém sektoru
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost dalšího profesního rozvoje
- pravidelné supervize
- odpovídající platové ohodnocení od 19.000,-Kč
V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu:
- CZP LK, Konopeova 812, 470 01 Česká Lípa
- nebo e-mailovou adresu:ceskalipa@czplk.cz
Volné místo pracovník v sociálních službách - osobní asistent pro lokalitu Česká Lípa.