Asistenti prodeje - prodavači v podnikové prodejně

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Asistenti prodeje - prodavači v podnikové prodejně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENTI PRODEJE - PRODAVAČI V PODNIKOVÉ PRODEJNĚ
NÁPLŇ PRÁCE: svěříme Vám na starost péči o naše stávající i nové zákazníky, budete
aktivně řešit přání a požadavky zákazníků, odborně zákazníkům radit v oblasti nábytku z masivu a zdravého spaní, vyřizovat emailovou a telefonní komunikaci, online chat, prodávat naše výrobky na prodejně, vytvářet cenové nabídky atd., pracovat v týmu i samostatně.
Ve všem Vás rádi proškolíme, tak ať jste si ve své práci jistí.
POŽADUJEME: ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání, mluvit a jednat s lidmi, prezentovat
nabídky a zároveň umět naslouchat a vyjednávat, domluvíte se anglicky a máte chuť se zdokonalovat, být precizní v činnostech a loajální vůči firmě, reprezentativně a příjemně vystupovat, pracovat s PC a programy od Microsoft Office, chuť se učit novým věcem a mít nadšení pro kvalitní práci. A navíc je výhodou, ale ne podmínkou, když:
máte ideálně 2 roky zkušenosti v obdobné pozici nebo v nábytkářském odvětví.
NABÍZÍME: stabilní a moderní zázemí české společnosti, motivující finanční ohodnocení,
dlouhodobě perspektivní práci, prostor pro rozvoj kariéry a vzdělávání (např. jazykové kurzy),
možnost budovat značku s lidmi, kteří jí věří.
Dále nabízíme stravenky, příspěvek na relaxační aktivity, výkonnostní odměny, příspěvky na dovolenou, roční bonus, penzijní spoření, palivové dřevo za výhodné ceny, akce a večírky (firemní den, firemní večírek, firemní bowling, společné sportovní akce).
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v pracovní dny v době od 7:00-15:00 hod. na čísle 724 201 018, e-mailem na david.jelinek@jelinek.eu nebo osobně na pracovišti - Valaš