Pojišťovací zprostředkovatel

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pojišťovací zprostředkovatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: V Zahrádkách č.p. 987/22, Klíše, Ústí nad Labem.
Náplň práce: pracovník bude mít především nastarosti péči o stávající korporátní klienty a řešení jejich potřeb v rámci sjednaného pojistného programu.
Požadujeme: rychlou a bezchybnou práce na PC - Win 7, MS Office 2016, ostatní běžné programy; samostatnost, koordinační schopnosti, komunikativnost, pracovní nasazení, řidičský průkaz sk. B; chuť se sebevzdělávat.
Nabízíme: mzdu 25 000 ,- Kč., vvláštní prémie, naturální výhody.
Nejedná se o práci v terénu. Nejedná se o práci na ŽL.
Kontakt: na e-mail robert.merle@heliapartners.cz zaslat strukturovaný životopis vč. motivačního dopisu.
Volné místo pojišťovací zprostředkovatel pro lokalitu Ústí nad Labem.