Ředitel/ka Základní školy v Teplé, příspěvková organizace

  • Teplá

Pracovní místo ( Ředitel/ka Základní školy v Teplé, příspěvková organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- předpoklady pro výkon funkce ředitele/ky školy podle § 3 a § 5 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění, pro příslušný druh školy
- znalost školských předpisů a problematiky řízení základní školy
- plná způsobilost k právním úkonům
- odborná kvalifikace pro přímou pedagogickou činnost, která bude vykonávána
- bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- prokázání znalosti českého jazyka, není-li dále stanoveno jinak.

Písemná přihláška musí obsahovat:
- jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, datum a podpis uchazeče, telefonický a případně e-mailový kontakt uchazeče.

Další povinné přilohy přihlášky:
- ověřené kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání (včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce)
- doklad o průběhu všech zaměstnání a délce praxe potvrzený posledním zaměstnavatelem
- strukturovaný životopis (vlastnoručně podepsaný)
- koncepce rozvoje školy v maximálním rozsahu 3 stran strojopisu - očekává se zaměření na marketing školy, její další rozvoj, komunikace se zřizovatelem a školskou radou (vlastnoručně podepsaná)
- lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce ředitele/ky školy (ne starší 3 měsíců)
- výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců) nebo doklad o jeho vyžádání
- písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto konkurzního řízení ve smyslu v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27.4.2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobní