MANAŽER/-KA DAŇOVÉHO ÚČETNICTVÍ - ACCOUNTING/TAX MANAGER CZ&SK

  • Opava

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA DAŇOVÉHO ÚČETNICTVÍ - ACCOUNTING/TAX MANAGER CZ&SK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Ing. Chudybová Eva, e-mail: eva.chudybova@akzonobel.com
VŠ vzdělání ekonomického zaměření, anglický jazyk slovem i písmem na pokročilé úrovni, znalost SAP, praxe alespoň 5 let na obdobné pozici, praktická znalost účetních a daňových předpisů (českých i IFRS), zkušenost z oblasti spolupráce s centrem sdílených služeb (SSC), pokročilou znalost MS Office, výborné komunikační a manažerské dovednosti, zkušenost s vedením lidí, analytické a strategické myšlení, schopnost stanovit priority a přijímat rozhodnutí.
Náplň práce: vedení účetnictví v souladu se zákonnými a firemními požadavky, zpracování účetní závěrky, metodické řízení účtování a navazujících procesů v souladu s platnou legislativou, Kontrola účtování všech účetních operací (lokálních i zabezpečených SSC), příprava pravidelných reportů (měsíční, kvartální, roční), včetně rozvahy a výsledovky, zodpovědnost za kompletní daňovou agendu (procesy, daňová přiznání, komunikace s FÚ), zodpovědnost za statutární audit společnosti, komunikace s auditory a daňovými poradci, transfer pricing, vytváření, aktualizace a administrace interních účetních směrnic, komunikace s partnery, klienty a státními institucemi.
Pracoviště: Opava - Komárov, nástup možný ihned.
Volné místo manažer/-ka daňového účetnictví - accounting/tax manager cz&sk pro lokalitu Opava.