účetní - fakturant/ka

  • Dubňany

Pracovní místo ( účetní - fakturant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Dubňany. Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, znalost podvojného účetnictví a ekonomiky, účetní osnovy a účetních zákonů, znalost programu POHODA výhodou. Komunikativnost, profesionální a příjemné vystupování, spolehlivost, pečlivost a samostatnost. Praxe v oboru vítána.
Náplň práce: zajištění a zpracování všech účetních operací v souladu s platnými právními předpisy, vystavování faktur na základě smluv a jejích následné zaúčtování, pravidelný reporting, zálohové faktury, účtování přijatých a vystavených faktur, kontrola účetních dokladů, vnitropodnikové zúčtování. Příspěvek na stravování.
K výběrovému řízení budou pozvaní vybraní uchazeči. Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: prace@oknamacek.cz, do předmětu e-mailu napište: ÚČETNÍ.
Volné místo účetní - fakturant/ka pro lokalitu Dubňany.