Vedoucí školní jídelny

  • Jimramov

Pracovní místo ( Vedoucí školní jídelny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady pro výkon funkce:
o středoškolské vzdělání v oboru
o praxe v oboru
o plná způsobilost k právním úkonům
o občanská a morální bezúhonnost
o znalost platných předpisů a norem školního stravování včetně předpisů hygienických a dále pak souvisejících právních předpisů
o komunikativnost, zodpovědnost, organizační a řídící schopnosti, schopnost samostatného rozhodování
o zdravotní způsobilost
o pokročilá znalost práce na PC (znalost programu Stravné od firmy Z-WARE s.r.o. výhodou)
o zdravotní průkaz pro zaměstnance veřejného stravování
o výhodou jsou zkušenosti s řízením provozu
Náležitosti písemné přihlášky:
o jméno, příjmení, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, případně korespondenční adresa, kontaktní spojení (telefon, e-mail), podpis
K písemné přihlášce nutno doložit:
o ověřená kopie dokladů o průběhu zaměstnání a délce odborné praxe, včetně funkčního zařazení
o ověřená kopie dokladů o požadovaném vzdělání
o strukturovaný životopis
o výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší tří měsíců)
o lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu pozice vedoucí školní jídelny
o písemný souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a Evropského nařízení ke GDPR
Příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, dovolená 5 týdnů
Volné místo vedoucí školní jídelny pro lokalitu Jimramov.