Seřizovač lisovny plastů

  • Brno

Pracovní místo ( Seřizovač lisovny plastů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Uchazeči budou zváni k osobnímu pohovoru pouze po zaslání CV na kontaktní e- mail, popřípadě po telefonické dohodě. Děkuji
Náplň práce:
*Připravuje optimální technologické řešení pro realizaci výroby produktů dle požadavků zákazníka
* Prověřuje problémové díly a spolupracuje na stanovení vhodných nápravných opatření
* vytváří podmínky pro snížení prostojů a zmetkovitosti výroby
* Efektivně využívá automatizaci

Požadujeme:
* SOU/SŠ všeobecné technické vzdělání (specializace na technologii zpracování plastů a výroba forem velkou výhodou)
* praxe výhodou
* spolehlivost, cit pro detail, ochota pracovat v nepřetržitém provozu
* řidičský průkaz sk.B velkou výhodou

Nabízíme:
* stabilní zázemí úspěšné české výrobní společnosti
* dobré pracovní podmínky a profesionální přístup * platové podmínky dle zkušeností a výkonu
* prémiovou složku mzdy
* stravenky 100 Kč
* příspěvek na penzijní připojištění
* vánoční bonus dle hospodářského výsledku společnosti
* dodatková dovolená a mnoho dalších
Volné místo seřizovač lisovny plastů pro lokalitu Brno.