FINANČNÍ ÚČETNÍ

  • Bystřice

Pracovní místo ( FINANČNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme - min. SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (certifikát účetní - výhodou), praxe min. 2 roky v oblasti podvojného účetnictví podnik. sektoru (výrobní firma - výhodou), znalost zákonů v oblasti účetnictví a DPH, ochota vzdělávat se v oblasti účetnictví, daní a neustále na sobě pracovat, dobrá znalost práce na PC (Excel, Word, Pohoda, Money, K2, Helios, apod.), odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita a tvůrčí schopnosti.
Náplň práce - průkazné, úplné a správné vedení účetní evidence společnosti podle platné legislativy ČR, zpracování a kontrola účetních a daňových dokladů, účtování přijatých a vydaných faktur (vystavování v informačním systému firmy), provádění účetních operací, vedení pokladny a evidence majetku, inventarizace majetku, účtování cestovních příkazů, spolupráce na zpracování podkladů pro povinná hlášení, statistické výkazy, spolupráce na sestavování účetních výkazů, měsíčních a ročních závěrek.
Životopis zaslat nejpozději do 15. 4. 2019 na e-mailovou adresu: sabinaj@jap.cz
Pracoviště: Bystřice nad Olší
Volné místo finanční účetní pro lokalitu Bystřice.