rozpočtář - ekonom

  • Brno

Pracovní místo ( rozpočtář - ekonom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihláška - motivační dopis, profesní životopis strukturovaný, kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na mail: personalistka@nop.brno.cz do 31.3.2019.
Termín výběrového řízení bude postupujícím uchazečům telefonicky oznámen.
Požadované dovednosti
minimálně VOŠ, znalost účetní legislativy a podvojného účetnictví podmínkou, znalost účetnictví příspěvkové organizace vítána, praxe v účetním programu ACE-ÚČTO, zkušenosti se sestavováním účetní závěrky,
Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice).
Komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace, účtování o stavu, pohybu a rozdílů majetku a závazků, o nákladech a výnosech, výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih. Vyhotovování účetních a finančních výkazů. Sestavování rozpočtu organizace. Zpracování žádostí o dotace a jejich vyúčtování. Sledování a evidování pohybu finančních operací a stavu finančních prostředků na bankovních účtech a kontrola bankovních zůstatků a hotovosti. Provádění platebního a zúčtovacího styku s bankou.
Předpoklady: velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, odpovědný přístup, spolehlivost, bezúhonnost,, flexibilita, důslednost, příjemné vystupování.
Nabízíme: příspěvek na stravování a penzijní připojištění, pružnou pracovní dobu.
Volné místo rozpočtář - ekonom pro lokalitu Brno.