MOTO MORAVA s.r.o.

Autoelektrikář - mechanik pro autosalon Opel

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Brněnská č.p. 404/57, Olomouc. Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: 6:00 - 14:30 hod., 9:30 - 18:00 hod.
Pro náš autosalon OPEL v Olomouci hledáme kandidáta na pozici:
Požadujeme:
- vzdělání střední odborné /vyučen/
- praxe v oboru výhodou
- zodpovědnost, komunikativnost
- technická zdatnost
- ŘP sk. B
Nabízíme:
- práce ve stabilní společnosti
- velmi dobré finanční ohodnocení závislé na výkonu 30.000 až 40.000 Kč
- příspěvek na stravenky
Kontakt možný POUZE emailem.
Volné místo autoelektrikář - mechanik pro autosalon opel pro lokalitu Olomouc.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autoelektrikář - mechanik pro autosalon Opel

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: MOTO MORAVA s.r.o.
Ulice: Brněnská 404
Město: Olomouc
PSČ: 783 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ambrož
E-mail: j.ambroz@moto-morava.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: MOTO MORAVA s.r.o.