Prohlížení zboží - kontrola kvality

  • Cheb

Pracovní místo ( Prohlížení zboží - kontrola kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslový park 36/17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 14.000,- Kč + prémie (2.000,- Kč až 3.000,- Kč). Pracovní doba: část roku pouze ranní směna (6:00-14:30 h), v době sezóny dvousměnný provoz (ranní směna 6:00-14:00 h, odpolední směna 14:00-22:00 h). Náplň práce: klasifikační kontrola vstupních materiálů, namátková kontrola kvality v dokumentaci, základní údržba strojního zařízení, zajištění jakosti zboží od příjmu přes zpracovatelské procesy až k expedici. Požadujeme: dobrý zrak, základní znalost práce na PC, pečlivost, spolehlivost, textilní vzdělání nebo praxe v textilní výrobě výhodou. Nabízíme: příjemná firemní kultura, vysoce moderní pracovní prostředí, perspektiva profesního i osobního růstu, stravenky, jízdní výhody (příspěvek pro dojíždějící zaměstnance), stravenky v hodnotě 100,- Kč (45,- Kč hradí zaměstnanec a 55,- Kč hradí zaměstnavatel). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.
Volné místo prohlížení zboží - kontrola kvality pro lokalitu Cheb.