FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU POZEMNÍHO STAVITELST

  • Liberec

Pracovní místo ( FAKULTA UMĚNÍ A ARCHITEKTURY - ODBORNÝ ASISTENT PRO KATEDRU POZEMNÍHO STAVITELST ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CHARAKTERISTIKA: pedagog., věd. výzkum., publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, příprava projektů, vedení bakalářských, diplomových a popřípadě disertačních prací. DOVEDNOSTI: zkušenosti v oblasti technických zařízení budov a městského inženýrství, samostatnost, komunikativnost, pracovní flexibilita a odpovědnost, znalost AJ. VZDĚLÁNÍ: ukončené VŠ-obor technická zařízení budov, vědecká hodnost Ph.D. PRAC. POMĚR: úvazek 70 % případně dle dohody, pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.NÁSTUP:1.9.2019,příp.dle dohody. Mzdové zařazení A3 dle Vnitřního mzdového předpisu, možnost přiznání osobního příplatku po zkušební době v návaznosti na hodnocení pracovního výkonu. Stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, VV činnosti, seznam publikovaných odborných prací s případnými ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předchozího pracoviště nám zašlete na e-mail: volnamista@tul.cz nebo osobně na výše uvedenou adresu nejpozději dne 14.04.2019. VŘ je od 13.03.2019 zveřejněno na úřední desce TUL.
Volné místo fakulta umění a architektury - odborný asistent pro katedru pozemního stavitelství pro lokalitu Liberec.