řidič/ka a dělník pro údržbu obecního majetku, veřejného prostranství a komunika

  • Horní Police

Pracovní místo ( řidič/ka a dělník pro údržbu obecního majetku, veřejného prostranství a komunika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Obec Horní Police přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance - pracovní pozice řidič a dělník pro údržbu obecního majetku, veřejného prostranství a komunikací.

Místo výkonu: Obec Horní Police.
Platové zařazení: platová třída 4 (zákon č. 262/2006 Sb., zákoník práce a dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě). Zaměstnanecké benefity: Stravenky, 5 týdnů dovolené.

Charakteristika vykonávané činnosti: dle katalogu prací
1.06.09 ŘIDIČ MOTOROVÝCH VOZIDEL
- Řízení, údržba a běžné opravy motorových vozidel, jejichž nejvyšší přípustná hmotnost nepřevyšuje 3 500kg.
2.21.24 DĚLNÍK ČIŠTĚNÍ MĚSTA
- Ruční zametání komunikací, čištění komunikací a ploch (i ručními mechanizačními prostředky) od nečistot všeho druhu (hlíny, písku, bláta, sněhu apod.) seškrabováním, shrnováním, mytím apod.
- Provádění běžného úklidu veřejných prostor včetně ošetřování veřejné zeleně - ořezávání, kácení, zalévání, shrabování a okopávání.
- Manipulace s nádobami, popelnicemi a kontejnery plnými i prázdnými při svozu tuhého komunálního odpadu, při nakládce sběrného vozu.
- Drobné opravy a úpravy na budovách v majetku obce např. zednické práce, malování, zasklívání oken apod.
- Údržba Multicar, traktoru, traktůrku, sekaček, křovinořezů, motorové pily a dalších svěřených prostředků.
-Pomoc při kulturních akcích, krizových situacích.
Zákonné předpoklady: státní občan ČR, dosažený věk 18 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost;
Kvalifikační předpoklady: základní;
Jiné požadavky: dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost samostatné i