Kontrolor/ka

  • Sádek

Pracovní místo ( Kontrolor/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: kontrolor/ka
Požadujeme:
střední odborné, praxe nutná, Znalost ISO 9001, ISO TS 16949, schopnost práce s měřidly,
Znalost excel, smysl pro pečlivost, samostatnost, rozhodnost
Náplň práce:
kontrola výrobků z plastů/automobilový průmysl/
Nabízíme : zaměstnání ve stabilní zahraniční společnosti, benefity,noční 30 %,Q.odměny, příspěvek na obědy, životní pojištění
HPP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou
Nástup možný ihned. Mzda: od 23 000,- Kč
Kontakt:Frýdlová Marcela, tel.: 318 600 140 od 8:00 do 15:00 hod., e-mail: frydlova@agor.cz
Místo výkonu práce:Agor Tech spol. s r.o., Sádek č.p. 1
Volné místo kontrolor/ka pro lokalitu Sádek.