Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Montážní dělníci mechanických zařízení

Pracovní místo ( Montážní dělníci mechanických zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Praxe na obdobné pozici výhodou, znalost technické dokumentace, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, ochota pracovat ve dvousměnném provozu.
Zázemí stabilní strojírenské společnosti, zajímavá a perspektivní práce, platové ohodnocení dle zkušeností a praxe, příspěvek na stravu, životní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Izolatéři Pracoviště: Čejč 61. Kontakt osobně každý pátek, telefonicky si dohodnout čas schůzky. PP na dva roky. Volné místo izolatéři pro lokalitu Čejč.
Izolex Moravia, spol. s r.o. Čejč, Inzerováno včera

referent/ka obchodní služby Pracoviště: Masarykovo nám. 123/18, 695 01 Hodonín. Generali Pojišťovna a.s. právě obsazuje pozici referent/ka/ obchodní služby. VŘ 6.6.2019 v 9:00 hod na KoP Hodonín, Lipová alej 8, II. patro - zasedací místnotst. Charakteristika pracovní pozice: ...
Generali Pojišťovna a.s. Hodonín, Inzerováno včera

Kominík POŽADAVKY: vzdělání vyučení v oboru POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy, nástup dle dohody, všeobecné kominické práce (nejen čištění a prohlídky komínů) ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: pružná pracovní doba, firemní telefon KONTAKT: ...
KOMINEX CZ s.r.o. Vyškov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit