Osobní asistent

  • Brno

Pracovní místo ( Osobní asistent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu se ozvěte na https://www.paspoint.cz/all-project-list/sluzby/osobniasistence/dotaznik-pro-osobni-asistenty/
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Máte zájem o dlouhodobou placenou praxi? Hledáte smysluplnou práci?
Chcete poznat zajímavé lidi s originálním pohledem na svět?
Nabízíme Vám práci osobního asistenta!
Náplň práce:
podpora zdravotně postižených, zejména lidí s autismem
účast na pravidelných poradách, školeních, supervizích
Časový rozsah: v dopoledních i odpoledních hodinách, po domluvě i o víkendech a během svátků, ale hlavně dle VAŠICH možností
Předpokládaný nástup: dle dohody, ideálně co nejdříve
Nabízíme:
dohodu o provedení práce, dohodu o pracovní činnosti či pracovní poměr
metodické vedení, zázemí neziskové organizace s širokým záběrem sociálních služeb
supervize
Výhodou
předchozí zkušenost s lidmi s autismem, případně s prací osobního asistenta
Požadujeme:
empatii, citlivý a důsledný přístup ke klientům
zdravotní způsobilost
bezúhonnost
časovou flexibilitu, ochotu navázat dlouhodobou spolupráci
ochotu dále se vzdělávat
uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Excel, internet)
Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení, odměny, materiální zabezpečení, odborný kolektiv, odborná praxe a podpora.
Volné místo osobní asistent pro lokalitu Brno.