UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.

Mechanik a opravář autobusů

Odeslat

Pracovní náplň
MVP: Pramenná č.e. 3, Praha 4
Kontaktovat mailem lubomir.novotny@umcb.eu
Výpis z trestního rejstříku podmínkou
Ukrajinský jazyk výhodou
Praxe v oboru výhodou
Volné místo mechanik a opravář autobusů pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Mechanik a opravář autobusů

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.
Ulice: Pramenná č.e. 3
Město: Praha
PSČ: 148 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lubomír Novotný
E-mail: lubomir.novotny@umcb.eu
Telefon: +420 601 308 401

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.