pracovník ve vývojové/vyrobní dílně - drátěný program

  • Kroměříž

Pracovní místo ( pracovník ve vývojové/vyrobní dílně - drátěný program ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- práce na vývoji a výrobě nových výrobků
- požadavky: Vyučení, Svářečský průkaz - praxe min. 1 rok, Schopnost čtení technických výkresů, Konstrukční myšlení, Schopnost pracovat samostatně, Pokročilé dovednosti v práci se železným materiálem, tvorba přípravků, Nadšení a energii pro práci
- Nabízíme: Mzdové ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč, Práce v čistém a teplém prostředí v novém provozu, Možnost kariérního růstu, Jednosměnný provoz, víkendy volné, Další bonusy, možnost nástupu ihned
- kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30 hod., 724 350 956), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@horma.cz
Volné místo pracovník ve vývojové/vyrobní dílně - drátěný program pro lokalitu Kroměříž.