Údržbář

  • Dubí

Pracovní místo ( Údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Domovnické práce, včetně oborných řemeslných prací, údržbářské, zahradnické, sklenářské, zednické a zámečnické práce
Požadujeme vyučení v jednom z těchto oborů: truhlář, instalatér, elektrikář (odborná způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb.), zedník, malíř-natěrač, manuální zručnost, pracovitost, přizpůsobivost, dobrý zdravotní stav, kladný vztah k seniorům. Řidičský průkaz skupiny B podmínkou. Pracovní doba od 6.30 do 15.00 hod., 1 x za měsíc So, Ne od 7.00 do 12 hod.. Platové podmínky: 5 platová třída (stupeň dle započitatelné praxe) dle NV 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Po zapracování přiznání osobního příplatku. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Zaměstnanecké výhody - závodní stravování, příspěvek na dovolenou, dětskou rekreaci, příspěvky na kulturní akce
Strukturované životopisy zasílejte na marcela.kucharova@pdss.cz.
Volné místo údržbář pro lokalitu Dubí.