Konstruktér vodohospodářských celků

  • Brno

Pracovní místo ( Konstruktér vodohospodářských celků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost podnikající v oblasti dodávek vodohospodářských výrobků, expandující i do zahraničí, hledá vhodného kandidáta na pozici konstruktéra technologických celků
Náplň práce:
- Samostatné zpracování a řešení technologického zadání do projektu
- Zpracování výrobních podkladů, dokumentace
- Konzultace a upřesňování s výrobou
Očekáváme:
- Odborný přístup, samostatnost, praktické zkušenosti
- Ochotu plnit cíle v termínu
- Schopnost systematicky pracovat
Odborné předpoklady:
- Zkušenost práce s navrhováním konstrukčních řešení
- Strojní zaměření (VŠ, SŠ), znalost z oboru dodávání vodohospodářských výrobků výhodou
- Znalost statiky výhodou, SW SolidEdge
Nabízíme:
- Samostatnou práci s možností využití vlastní iniciativy,
- Mzdu odpovídající odborné zkušenosti a praxi a zajímavé prémiové bonusy odpovídající pracovním výkonům a výsledkům, výkonností prémie
- Zázemí stabilní společnosti s moderním vybavením, příjemný kolektiv spolupracovníků a managementu,
- Zajímavou práci v perspektivním oboru,
- Spolupráci s předními tuzemskými i zahraničními firmami v oboru,
- Mobilní telefon, notebook s možností využití i k soukromým účelům,
- Profesionální vzdělávání pro osobní růst, možnost účasti na mezinárodních konferencích
- Pohyblivá pracovní doba
Volné místo konstruktér vodohospodářských celků pro lokalitu Brno.