Lékař/ka na chirurgické oddělení

  • Vyškov

Pracovní místo ( Lékař/ka na chirurgické oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: lékař absolvent, odborná způsobilost k výkonu zdravot. povolání lékaře v ČR, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost dle zák. č. 95/2004 Sb., popř. ze státu kde uchazeč posledních 6 měsíců pobýval, licence pro výkon lékaře ČLK
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody, i lékař absolvent
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: platové podmínky dle odborné způsobilosti a délky praxe, vzdělávání pro postgraduální studium oboru zajištěno na akreditovaném pracovišti, vzdělávání bez kvalifikační dohody, celoživotní vzdělávání podporováno, výhodné pracovní podmínky, nové přístroje, nemocnice po rekonstrukci, výhodné odměny za ÚPS, pomoc při zajištění bydlení, příspěvek z FKSP na stravování, 5 týdnů dovolené.
KONTAKT: JUDr. Menoušková Taťána, kontakt telefonicky: 517 315 130 nebo emailem: menouskova@nemvy.cz
Volné místo lékař/ka na chirurgické oddělení pro lokalitu Vyškov.